Оплата

ОПЛАТА В БАНКУ

Фізичним особам ми виставляємо рахунок на оплату при оформленні замовлення, менеджер нашої компанії відправить Вам даний рахунок на електронну пошту або в Viber, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого українського банку (банк за свої послуги вилучає комісію в розмірі 0,5-1%) При перерахуванні грошових коштів повідомте менеджеру про Вашу оплату, щоб уникнути неприємних ситуацій. Після зарахування грошових коштів, товар відправляється кур'єрською доставкою покупцю або на пункт самовивозу.

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Оплата при отриманні товару у відділенні кур'єрської компанії, оформляється Накладений платіж, тобто до суми доставки додається% від вартості товару за послуги переказу грошей продавцю. (Вартість товару +% + 35 грн.за послугу).

ОПЛАТА НА САЙТІ

Відсоток за послугу накладеного платежу не вилучається при оплаті на нашому сайті. Ви можете оплатити вашу покупку оформивши замовлення на сайті через "кошик". Для того що б зробити оплату on-line, при оформленні замовлення, в пункті "Спосіб оплати" виберіть підпункт "Оплата банківською картою Visa і Mastercard". Після цього система перемкне Вас на вибір способу оплати за допомогою банківської карти: через особистий кабінет Приват 24 або on-line оплату картою через сервіс Liqpay.