Доставка

Нова пошта

Доставка транспортною компанією Нова пошта здійснюється по всій території України.

Де отримати замовлення і яка вартість?

 • Пункт видачі Нової пошти
  • Вантаж до 30 кг 20-100 грн
  • Вантаж більше 30 кг від 100 грн і вище, дізнатися вартість більш детально ви можете, зателефонувавши за номерами на сайті.
   (Вартість доставки вказана без урахування додаткових послуг: лати, страховка, послуга післяплати і т.д)
 • Адресна доставка кур'єром (до 30 кг додатково до вартості доставки оплачується 15-40 грн в залежності від ваги, більше 30 кг 35-5000 грн в залежності від ваги)

Що таке накладений платіж і яка вартість?

Одержувач може скористатися послугою післяплати при отриманні замовлення на пункті видачі Нової пошти або при адресній доставці кур'єром. Накладений платіж - це сума, яку одержувач оплачує за товар при отриманні, потім кошти пересилаються продавцю. Це так звана «страховка» для покупця, щоб уникнути обману недобросовісних продавців. Згідно тарифів перевізника Нова пошта послуга післяплати становить 2% від суми покупки + 35 грн плата за користування послугою. Дана послуга є додатковою і оформляється тільки за бажанням одержувача.

Як отримати замовлення і не платити за накладений платіж?

Для зручності клієнтів компанії доступні наступні варіанти оплати замовлення:

 • Оплата рахунку в банку / через приват 24 / терміналі банку згідно з виставленим рахунком з реквізитами компанії
 • Оплата товару на сайті за допомогою Приват 24, банківської карти, платіжного сервісу LIQPAY
 • Оформлення миттєвої розстрочки на сайті (деталі дізнавайтеся у менеджерів)

У разі оплати замовлення будь-яким з вищевказаних способів відправка відбувається відразу ж після надходження грошових коштів, але не пізніше 13:30 і плата за накладений платіж не стягується.

Як довго чекати доставку?

Доставка здійснюється протягом 1-3х днів з моменту оформлення замовлення. Якщо замовлення оформлене до 13:30 - відправка в день замовлення, якщо замовлення оформлене після 13:30 - відправка на наступний день.

Адресна доставка по Києву та Київській області

Компанія «Гаряча точка» здійснює адресну доставку замовлень своїх клієнтів по місту Київ кожен день, по Київській області згідно з графіком маршрутів. Дізнавайтеся точну дату прибуття вашого замовлення у менеджерів магазину. Дана послуга є безкоштовною для товарів на сайті в яких вказана безкоштовна доставка, а також в індивідуальному порядку за погодженням з менеджером магазину за умови замовлення від 5000 грн.

Для того, щоб скористатися адресною доставкою компанії «Гаряча точка» необхідно оформити замовлення як мінімум за 1 день до дня доставки, замовлення на доставку приймаються до 17:00. Можлива оплата післяплатою при отриманні товару, при цьому плата за користування послугою не вилучається.

Cамовивоз

У містах Київ, Вишневе, Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Тернопіль, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький знаходяться пункти самовивозу компанії «Гаряча точка».
Забрати й оплатити ваше замовлення можливо з Пн по СБ з 9:00 до 18:00. Оплата замовлення здійснюється готівкою, можливість безготівкового розрахунку уточнюйте у менеджерів.