Доставка

Нова пошта

Доставка транспортною компанією Нова пошта здійснюється по всій території України.

Де отримати замовлення і яка вартість?

 • Пункт видачі Нової пошти
  • Вантаж до 30 кг 20-100 грн
  • Вантаж більше 30 кг від 100 грн і вище, дізнатися вартість більш детально ви можете, зателефонувавши за номерами на сайті.
   (Вартість доставки вказана без урахування додаткових послуг: лати, страховка, послуга післяплати і т.д)
 • Адресна доставка кур'єром (до 30 кг додатково до вартості доставки оплачується 15-40 грн в залежності від ваги, більше 30 кг 35-1000 грн в залежності від ваги)

Що таке накладений платіж і яка вартість?

Одержувач може скористатися послугою післяплати при отриманні замовлення на пункті видачі Нової пошти або при адресній доставці кур'єром. Накладений платіж - це сума, яку одержувач оплачує за товар при отриманні, потім кошти пересилаються продавцю. Це так звана «страховка» для покупця, щоб уникнути обману недобросовісних продавців. Згідно тарифів перевізника Нова пошта послуга післяплати становить 2% від суми покупки + 35 грн плата за користування послугою. Дана послуга є додатковою і оформляється тільки за бажанням одержувача.

Як отримати замовлення і не платити за накладений платіж?

Для зручності клієнтів компанії доступні наступні варіанти оплати замовлення:

 • Оплата рахунку в банку / через приват 24 / терміналі банку згідно з виставленим рахунком з реквізитами компанії
 • Оплата товару на сайті за допомогою Приват 24, банківської карти, платіжного сервісу LIQPAY
 • Оформлення миттєвої розстрочки на сайті (деталі дізнавайтеся у менеджерів)

У разі оплати замовлення будь-яким з вищевказаних способів відправка відбувається відразу ж після надходження грошових коштів, але не пізніше 13:30 і плата за накладений платіж не стягується.

Як довго чекати доставку?

Доставка здійснюється протягом 1-3х днів з моменту оформлення замовлення. Якщо замовлення оформлене до 13:30 - відправка в день замовлення, якщо замовлення оформлене після 13.00 - відправка на наступний день.

JUSTIN

Доставка транспортною компанією JUSTIN здійснюється по всій території України.

Термін доставки: 1-3 робочих дня.

Де отримати замовлення та яка вартість?

 • Пункт видачі JUSTIN у вашому місті.
  • Вантаж до 30 кг — від 33 грн до 95 грн.
  • Вантаж більше 30 кг — від 95 грн і вище.
  • Дізнатися більш детальну вартість ви можете, зателефонувавши за номерами на сайті. Адресна доставка кур'єром (до 30 кг — до вартості доставки додатково оплачується 15 - 22 грн в залежності від ваги. Більше 30 кг — додатково 50 копійок за кожен кг).

Вартість доставки вказана без урахування додаткових послуг: обрешітка, страхування, послуга післяплати і т.д. Яка вартість післяплати? Згідно тарифів перевізника JUSTIN послуга післяплати становить 15 грн + 2% від суми покупки. Дана послуга є додатковою та оформляється тільки за бажанням одержувача.

 

Адресна доставка по Києву та Київській області

Компанія «Гаряча точка» здійснює адресну доставку замовлень своїх клієнтів по місту Київ кожен день, по Київській області згідно з графіком маршрутів. Дізнавайтеся точну дату прибуття вашого замовлення у менеджерів магазину. Дана послуга є безкоштовною для товарів на сайті в яких вказана безкоштовна доставка, а також в індивідуальному порядку за погодженням з менеджером магазину за умови замовлення від 1000 грн.

Для того, щоб скористатися адресною доставкою компанії «Гаряча точка» необхідно оформити замовлення як мінімум за 1 день до дня доставки, замовлення на доставку приймаються до 17:00. Можлива оплата післяплатою при отриманні товару, при цьому плата за користування послугою не вилучається.

Доставка день в день до дверей

Доставка день в день здійснюється в містах Київ, Одеса, Дніпро при наявності товару на складі. Дана послуга є безкоштовною для товарів на сайті в яких вказана безкоштовна доставка.

Замовлення має бути оформлений і погоджений з менеджером не пізніше:
10:15 за умови доставки до 18:00 в день замовлення
14:15 за умови доставки після 18:00 до 22:00 в день замовлення

Можлива оплата післяплатою при отриманні товару, при цьому плата за користування послугою не стягується.
У разі замовлення товару з платної доставкою послуга післяплати є платною і становить 1,5% від суми замовлення.
Вартість доставки товару до 30 кг становить 50-120 грн по місту Київ, 50- 150 грн в містах Одеса та Дніпро.
Увага! Доставка день в день доступна тільки для товарів об'ємна вага яких не перевищує 30 кг.

Cамовивоз

У містах Київ, Одеса, Дніпро, Маріуполь, Вінниця, Біла Церква, Тернопіль знаходяться пункти самовивозу компанії «Гаряча точка».
Забрати й оплатити ваше замовлення можливо з Пн по СБ з 9:00 до 18:00. Оплата замовлення здійснюється готівкою, можливість безготівкового розрахунку уточнюйте у менеджерів.