• 0
  • 0

Доставка

Нова пошта
Доставка транспортною компанією Нова пошта здійснюється по всій території України.
Де отримати замовлення і яка вартість?

Пункт видачі Нової пошти
Вантаж до 30 кг 20-100 грн
Вантаж більше 30 кг від 100 грн і вище, дізнатися вартість більш детально ви можете, зателефонувавши за номерами на сайті.
(Вартість доставки вказана без урахування додаткових послуг: лати, страховка, послуга післяплати і т.д)
Адресна доставка кур'єром (до 30 кг додатково до вартості доставки оплачується 15-40 грн в залежності від ваги, більше 30 кг 35-1000 грн в залежності від ваги)
Що таке накладений платіж і яка вартість?
Одержувач може скористатися послугою післяплати при отриманні замовлення на пункті видачі Нової пошти або при адресній доставці кур'єром. Накладений платіж - це сума, яку одержувач оплачує за товар при отриманні, потім кошти пересилаються продавцю. Це так звана «страховка» для покупця, щоб уникнути обману недобросовісних продавців. Згідно тарифів перевізника Нова пошта послуга післяплати становить 2% від суми покупки + 35 грн плата за користування послугою. Дана послуга є додатковою і оформляється тільки за бажанням одержувача.

Як отримати замовлення і не платити за накладений платіж?
Для зручності клієнтів компанії доступні наступні варіанти оплати замовлення:

Оплата рахунку в банку / через приват 24 / терміналі банку згідно з виставленим рахунком з реквізитами компанії
Оплата товару на сайті за допомогою Приват 24, банківської карти, платіжного сервісу LIQPAY
Оформлення миттєвої розстрочки на сайті (деталі дізнавайтеся у менеджерів)
У разі оплати замовлення будь-яким з вищевказаних способів відправка відбувається відразу ж після надходження грошових коштів, але не пізніше 13:30 і плата за накладений платіж не стягується.


Як довго чекати доставку?
Доставка здійснюється протягом 1-3х днів з моменту оформлення замовлення. Якщо замовлення оформлене до 13:30 - відправка в день замовлення, якщо замовлення оформлене після 13.00 - відправка на наступний день.

Інтайм
Доставка транспортною компанією Інтайм здійснюється по всій території України.
Де отримати замовлення і яка вартість?

Пункт видачі Інтайм в вашому місті
Вантаж до 31 кг 16-90 грн
Вантаж понад 31 кг від 80 грн і вище, дізнатися вартість більш детально ви можете, зателефонувавши за номерами на сайті.
(Вартість доставки вказана без урахування додаткових послуг: лати, страховка, послуга післяплати і т.д)
Адресна доставка кур'єром (до 31 кг додатково до вартості доставки оплачується 10-30 грн в залежності від ваги, понад 31 кг 30-1000 грн в залежності від ваги)
Яка вартість післяплати?
Згідно тарифів перевізника Інтайм послуга післяплати становить 1,5% від суми покупки. Дана послуга є додатковою і оформляється тільки за бажанням одержувача.

Адресна доставка по Києву та Київській області
Компанія «Гаряча точка» здійснює адресну доставку замовлень своїх клієнтів по місту Київ кожен день, по Київській області згідно з графіком маршрутів. Дізнавайтеся точну дату прибуття вашого замовлення у менеджерів магазину. Дана послуга є безкоштовною для товарів на сайті в яких вказана безкоштовна доставка, а також в індивідуальному порядку за погодженням з менеджером магазину за умови замовлення від 1000 грн.


Для того, щоб скористатися адресною доставкою компанії «Гаряча точка» необхідно оформити замовлення як мінімум за 1 день до дня доставки, замовлення на доставку приймаються до 17:00. Можлива оплата післяплатою при отриманні товару, при цьому плата за користування послугою не вилучається.


Доставка день в день до дверей
Доставка день в день здійснюється в містах Київ, Одеса, Дніпро при наявності товару на складі. Дана послуга є безкоштовною для товарів на сайті в яких вказана безкоштовна доставка.


Замовлення має бути оформлений і погоджений з менеджером не пізніше:
10:15 за умови доставки до 18:00 в день замовлення
14:15 за умови доставки після 18:00 до 22:00 в день замовлення


Можлива оплата післяплатою при отриманні товару, при цьому плата за користування послугою не стягується.
У разі замовлення товару з платної доставкою послуга післяплати є платною і становить 1,5% від суми замовлення.
Вартість доставки товару до 30 кг становить 50-120 грн по місту Київ, 50- 150 грн в містах Одеса та Дніпро.
Увага! Доставка день в день доступна тільки для товарів об'ємна вага яких не перевищує 30 кг.


Cамовивоз
У містах Київ, Одеса, Дніпро, Маріуполь, Вінниця, Біла Церква, Тернопіль знаходяться пункти самовивозу компанії «Гаряча точка». Забрати й оплатити ваше замовлення можливо з Пн по СБ з 9:00 до 18:00. Оплата замовлення здійснюється готівкою, можливість безготівкового розрахунку уточнюйте у менеджерів.